Dlouhá noc

15. září 2010 v 20:52 | ChrisTea |  Twilight Saga
Omlouvám se, že zanedbávám blog, ale mám toho jaksi moc a psát mi moc nejde a tak. No, ale mám tu něco co se vám bude líbit - mě se to totiž líbí :-D Je to jedna kapitola z Rozbřesku z Edwardova pohledu, je také na Stmivani-ff.cz a tam také asi budu přidávat tu ´kvalitněší´ tvorbu. Evropu tam nenajdete. xD No jinak tahle povídka je bez chyb - první na tomhle blogu. xD

No, nic loučím se a doufám v komenty ChrisTea


Dlouhá noc

"Už teď mi chybíš," zašeptal můj anděl.

"Vždyť nemusím odejít. Můžu tady zůstat…" navrhl jsem.

"Mmm," zamručela a přerušila tok mých slov tím nejúžasnějším způsobem - začala mě líbat.

Přerývaně jsme dýchali a jemně se dotýkali rtů toho druhého. Její srdce bušilo tak silně, že jsem ho nejen slyšel, ale i cítil na své nahé hrudi.

Je neuvěřitelné, že si tohle dokonalé stvoření vybralo mě! Osobu, která si ji nezasloužila, osobu která jí tak ublížila!

Její horké rty se vášnivě vpíjely do mých. Oheň a led - pořád to samé přirovnání, ale nenacházím jiné, které by to vystihovalo tak přesně. Nikdy jsem nepochopil a asi nikdy nepochopím, proč ji líbání se mnou neděsí, ale ať je důvod jakýkoliv, děkuji za něj. Nemohl bych bez jejích rtů žít. Ne teď, když už jsem je jednou ochutnal. A kdyby jen jednou! Pokaždé když se jí dotknu, vybuchne ve mně ohňostroj a jsem si jist, že kdybych měl ještě bušící srdce, bilo by stejně rychle, jako to její.

Opustil jsem její rty, otevřel jsem oči a díval se na její krásný obličej. Když se vzpamatovala z toho výbuchu vášně, pomalu otevřela oči a zahleděla se do mých. Ty čokoládové hlubiny mě propalovaly skrz na skrz, dívala se na mě s takovou láskou a štěstím, že se mi zadrhl dech.

Měl jsem pocit, že na dně té studnice plné tajemství, nevinosti a tiché oddanosti vidím její duši, tak čistou a krásnou, jako můj anděl sám.

Znovu si mne k sobě přitáhla.

"Prostě zůstávám," zamumlal jsem později.

"Ne, to ne. Je to tvoje loučení se svobodou. Musíš jít," odporovala, ale pravou ruku mi zabořila do vlasů a levou mi přitiskla ke kříži. Jemně jsem jí pohladil tvář.

Nechápu, na co jsou tak zbytečné věci. Tahle hloupost mi jen vezme drahocenný čas s ní. Ovšem od zítřka to bude jinak, Bella bude jen a jen moje a nikdo mi ji už nikdy nevezme. Bude z ní Isabella Cullen. Jak nádherně to zní!

"Loučení se svobodou jsou pro ty, kteří litují toho, že ztrácejí dny, kdy mohli být sami. Já už se té chvíle naopak nemůžu dočkat. Pro mě tedy nemají žádný význam," poučil jsem ji.

"Pravda," přitakala.

Na krku mě zašimral její dech. Bylo to naprosto dokonalé. Charlie spal klidně ve svém pokoji, nic netušíc o našich nočních setkáních. Leželi jsme na Bellině posteli, propletení tak, jak jen to bylo možné, což nebylo moc, vzhledem k tlusté dece, do které byla zamotaná, ovšem nemohl jsem dovolit, aby nastydla. Sice jí to vadilo, ale jako už po několikáté jsem využil kompromisu a nakonec souhlasila. Mně zima nebyla, takže mé tričko bylo stejně k ničemu a jí to tak zřejmě vyhovovalo, a já? Já se cítil více než příjemně, když mi jemně ťapkala po hrudi a zádech bříšky prstů.

"Počkej," řekla, svírajíc mi ramena a tisknouc se ke mně blíž. Uvolnila jednu nohu a obtočila mi ji kolem pasu.

"Cvičením k dokonalosti," zazubila se.

Uchechtl jsem se. "Fajn, v tom případě už bychom mohli být dost blízko cíli, ne? Spala jsi vůbec ten poslední měsíc?"

Měla až moc velké kruhy pod očima, skoro jako já, když nejsem dlouho na lovu.

"Ale tohle je zkouška šatů," připomněla mi, "a my jen procvičili určité scény. Není čas hrát bezpečně."
Ztuhl jsem. Bezpečně? Není čas na její bezpečí? Ne její bezpečí je čas vždy! Hlupáku! Hlupáku! Hlupáku! Proč myslíš jenom na sebe? Jsi sobec, jen naprosto sobecký tupec!

"Bello," zašeptal jsem.

"Nezačínej s tím zase," řekla. "Dohoda, je dohoda."

"Já nevím, je strašně složité se soustředit, když jsi se mnou… takhle. Nedokážu vážně přemýšlet. Nebudu schopný se kontrolovat. Můžu tě zranit!"

Kdyby se jí něco stalo... nepřežil bych to. Ona je mé světlo v temnotě. Má jediná naděje. Ona nahrazuje mou duši. Jak to jen mohu obětovat?

"Budu v pohodě."

"Bello..." začal jsem protestovat.

"Pšš!"

Přitiskla své rty na mé, aby zastavila tok slov. Už jsem jí to opakujoval snad po sté. Nemohu vycouvat, náš kompromis je příliš křehký. Ovšem ne, že bych si měl na co stěžovat, dostávám toho příliš mnoho. Víc než si zasloužím.

Opětoval jsem jí polibek, ale už jsem se zase kontroloval. Starost a úzkost nahradily vzrušení a nadšení.

"Co tvá noha?" zeptal jsem.

"Jako v bavlnce."

"Vážně? Žádné skryté myšlenky? Ještě není pozdě, abys změnila názor."

"Pokoušíš se mě zbavit?"

Pousmál jsem se. "Jen se ujišťuji. Nechci, abys dělala něco, čím si nejsi úplně jistá."

Mohla si to pořád rozmyslet. Jedna část mého já se k tomu pořád upínala, ale tu druhou, tu větší a nezodpovědnější část, děsila jen samotná představa, že by cokoliv změnila nebo zrušila. Bolelo by to, ale já bych to přežil, už kvůli ní.

"Jsem si tím absolutně jistá. A se zbytkem se vypořádám."

"Opravdu?" optal jsem se tiše. "Teď tím nemyslím svatbu - o které jsem přesvědčen, že ji přečkáš i přes své pochybnosti - ale to potom… Co Renée, Charlie?"

Jsem si jist, že ať se stane cokoliv, Charlie bude vinit mě a bude mít vlastně pravdu. Jen doufám, že se mě nepokusí zastřelit - nevím, jak bych mu to vysvětloval.

"Budou mi chybět."

"A co Angela a Ben? A Jessica a Mike?"

Mikovo jméno jsem sotva vyslovil, jak já toho červa nenávidím.

"Ano, ti mi budou také scházet." Usmála se někam za mou hlavu. "Hlavně mi bude chybět Mike. Ach, Miku, co budu bez tebe dělat?"

Zavrčel jsem. Už jsem říkal, že ho nenávidím? Nejradši bych ho shodil z něčeho opravdu vysokého, nejlépe z Eiffelovky, a dole bych ho ještě přejel náklaďákem. Zasmála se, ale ihned zvážněla.

"Edwarde, už jsme spolu prošli mnohými věcmi. Vím, že to bude těžké, ale je to vše, co chci. A já chci tebe a to navždy. Jeden život je pro mě málo."

Prázdné místo, kde kdysi bylo srdce, se mi sevřelo. Asi by mne to už nemělo překvapovat.

"Navždy osmnáctiletá."

"Splní se mi sen každé ženy," škádlila mě.

"Nikdy se neměnit… nikdy se nepohnout kupředu."

Tohle je jeden z nevětších problémů. Nikdy jí nedám... dítě. A já bych chtěl tak moc.

"Co tímhle myslíš?" nechápala.

Pomalu jsem odpovídal, zvažujíc slova. "Pamatuješ si na chvíli, kdy jsme Charliemu oznámili, že se budeme brát? A on si myslel, že jsi… těhotná?"

"A on pomýšlel na to, že tě zastřelí," odhadla se smíchem. "Přiznej to… na malý okamžik to upřímně zvažoval."

Ano to ano. Velmi důkladně to zvažoval a nakonec se rozhodl počkat na vysvětlení. Pokud by byla přeci jen těhotná, byl rozhodnut mě postřelit, tak abych už... neškodil.

"Co se děje, Edwarde?"

"Já jen... chtěl bych, aby měl pravdu."

"Ach jo."

Nesmí doufat. Já... my nejsme schopni mít děti. Už jsem jí to říkal.

"Ne, že by tady nějaká možnost toho, že by pravdu měl, byla. Že by u nás něco takového přicházelo v úvahu... A to právě nesnesu. To pomyšlení, že tě o tohle připravím."

"Já vím, co dělám," ujistila mě.

"Jak bys to mohla vědět, Bello? Koukni na moji matku a sestru. Obětovat se není tak jednoduché, jak si představuješ."

Nejsem si pořád úplně jistý, jestli dostatečně chápe následky.

"Ale ony to zvládly. Jestli by to byl později problém, můžeme udělat to, co Esme - adoptovat."

Zuřil jsem. Nechtěl jsem jí nikdy krást možnosti, beze mne by měla budoucnost! Ale pořád tu byla ta část, která se radovala z toho, že bude jen má. Ve všech smyslech tohoto slova.

"To není správné! Já nechci, aby ses pro mě obětovala! Chci ti věci dávat, ne ti je brát! Nechci ti krást tvou budoucnost. Kdybych byl člověk…" Položila mi ruku na rty.

"Ty jsi má budoucnost. A teď s tím přestaň. Nechci, abys byl naštvaný. Nebo zavolám tvé bratry, aby si tě odvedli. Ty totiž potřebuješ loučení se svobodou."

Ne. Chci tu zůstat s ní. Jedním z důvodů je Emmettovo vtipkování na téma Já, Bella a líbánky.

"Omlouvám se. Jsem protivný, co? To bude těmi nervy..."

"Pořád váháš?"

Já a váhat? Ani náhodou! Vzít si ji, to je pro mne to nejúžasnější!

"Ne v tomhle smyslu. Čekal jsem staletí, abych si mohl vzít vás, slečno Swanová. Svatební obřad je něco, čeho se nemůžu dočkat…" zadrhnul jsem se v půlce věty.

Ahojky bráško! Jsi připraven na úžasnou pánskou jízdu? Řvaly na mě myšlenky Emmetta.

Páni! To bude moje první loučení se svobodou, kde je ženich stoletý panic! Je mi ctí! Šaškoval Em.

"Pro lásku boží, to snad ne!" zhrozil jsem se.

"Co se stalo? Co je špatně?"

Zaskřípal jsem zuřivě zuby. "Mé bratry už volat nemusíš. Podle všeho mě Emmett a Jasper dnes vytáhnou ven."

Na chvíli mě sevřela pevněji a já trochu zadoufal, že mě nebude chtít pustit a kluci odtáhnou, ovšem pak mě pustila.

"Bav se."

No, to určitě! S Jazzem bych to možná přežil, ale Emmetta se teď opravdu poprvé za celou existenci bojím.

Hm. Že by bratříček prováděl s nevěstinkou nějaké nepravosti dřív, než měl?

Emm vyskočil na okno a zaškrábal svými nehty na sklo. Vyvolal tím naprosto úděsný zvuk, já zaskřípal zuby a Bella se otřásla.

Omlouvám se za něj. Nenechal si to vymluvit! Vysvětloval Jasper.

"Jestli Edwarda nepošleš ven," zasyčel Emmett, "dojdeme si pro něj sami!"

"Běž," zasmála se.

"Předtím než se mi vloupou do domu."

No, jo. Emmett je šílený dost na to, aby to zkusil.

Jo, brácha, poslechni svou milovanou! Jinak si pro tebe dojdu! Ovšem, kdyby byla jiná situace, nechal bych tě tam, kde jsi! To, jak se k sobě tulíte! Ach! Můj malej bráška dospívá a mění se v muže, teda doufám, že v muže a ne na něco jiného!

Protočil jsem oči nad Emmovou duševní rozmluvou. Jedním pohybem jsem se postavil a oblékl si tričko. Naklonil jsem se nad ni a jemně jí otřel své rty o čelo.

"Běž spát. Zítra máš svůj velký den."

"Díky! Bez tebe by mi to nedošlo," zašklebila se.

"Uvidíme se zítra u oltáře," uchichtl jsem se a měl co dělat, abych nezačal radostí skákat do stropu. Už zítra! Už zítra!

"Já budu ta v bílém."

Uchechtnul jsem se a řekl: "Velice přesvědčivé."

Nakrčil jsem se, vyskočil z okna a Emma vzal sebou dolů. Já dopadl na nohy, zatímco Emmett se rozplácl rovnou do jedné z bahnitých kaluží. A nejlepší na tom bylo, že jeho triko bylo bílé.

Sakra! To tričko jsem měl rád! Emm nadával v duchu ale taky nahlas, jsem si jistý, že to Bella také slyšela.

"Hlavně ať kvůli vám nepřijde pozdě," zamumlala.

Byla roztomilá, jak se bála. Za nic na světě se nezpozdím, i kdybych se měl poprat s Emmettem a Jazzem.

Jasper vyskočil na okno stejně jako Emmett.

"Neboj se, Bello. Dovedeme ho domů včas."

Poslal k ní vlnu klidu. Nikdy mě nepřestane udivovat Jasperova osobnost. Měl sice krutou minulost, ale pořád dokáže svou schopnost používat k dobrým věcem. Ani jeho myšlenky nejsou takové, jaké by někdo od bojovníka jeho formátu čekal.

"Jaspere? Co dělají upíři na rozlučce se svobodou? Neberete ho do striptýzového klubu, že ne?" ptala se úzkostlivě.

"Nic jí neříkej!" napomenul ho Emmett.

Znovu jsem ho shodil do bláta. Ovšem tentokrát měl bahno i na obličeji. Musel jsem se zasmát. Emm mě v myšlenkách posílal do horoucích.

"Uvolni se," promluvil Jasper uklidňujícím tónem. "My Cullenovi máme náš vlastní způsob. Několik pum, pár medvědů grizzly. Celkem obvyklá noc venku."

Díky bohu! Pamatuji si, jak se Emm před svou poslední svatbou rozhodl, že chce pořádné loučení se svobodou, a tak mě s Jazzem a Carlislea zatáhl do nějakého striptýzového klubu nebo co to bylo. Už po pěti minutách jsem chtěl utéct, ale Emm si mě pojistil. Jak jsem tam tak seděl, přitáhl k mojí židli jednu striptérku. Byla to odbarvená blondýna, celkem vysoká, v naprosto nechutném krajkovém čemsi, ale ještě nechutnější než její prádlo, byly její myšlenky. Posadila se mi na klín a začala se na něm vrtět. Vůbec nic to se mnou neudělalo. Což tehdy nebyl problém, ale teď? Já a Bella budeme spolu. Naprosto a ve všech smyslech toho slova. Ale, co když se něco zvrtne? Třeba, já nevím, nebude něco funkční, nebo tak něco? Budu si muset promluvit s klukama.

"Díky, Jaspere."

Jazz seskočil z okna a společně jsme se vydali na lov. Na hranici lesa jsem se otočil na malý domek. Jemně jsem se pousmál.

"Dobrou noc, Lásko," zašeptal jsem větru.

Hni sebou ty Romeo! Zachechtal se v myšlenkách Emm.

Protočil jsem oči a vyrazil za bratry s netrpělivým očekáváním zítřka.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Denika Denika | Web | 16. září 2010 v 22:07 | Reagovat

Super nema chybu ake romanticke a pekne :)

2 kated kated | Web | 28. září 2010 v 11:06 | Reagovat

hihi jsem ráda že se ti kazuki café libila. nový příběh zatím nemám napsaný ale tak nějak vim jak zacit a i jména už mam ..takže by mohl v priblizny dobe vyjit 1 dil... zatim jsem akorat napsala specialek ke kazuki no.

3 Kated Kated | Web | 5. listopadu 2010 v 19:10 | Reagovat

no bud si to muzes stahnout a nebo je to i on-line tady jo :-)http://unixmanga.com/onlinereading/The_Summit.html

4 kated kated | Web | 20. listopadu 2010 v 14:20 | Reagovat

ty uz si videla druhou serii??? kde si na ni koukala??? ja to sice jeste nehledala pac se mi to vyparilo z hlavy, ale fakzt moc rada bych chtela videt kuroshitsuji 2

5 Aji-san Aji-san | Web | 1. prosince 2010 v 18:19 | Reagovat

Dobrej nápad udělat Rozbřesk z Edwardova pohledu :D a dost se mi líbí to motto....:D a jinak taky pěkný blog ;)

6 Kated Kated | Web | 1. prosince 2010 v 18:37 | Reagovat

oh moooooooooooooooooc ti dekuju :-) ♥o♥

7 Yukiko & Zifa Yukiko & Zifa | Web | 19. prosince 2010 v 21:14 | Reagovat

Ahojky :),
z kámoškou máme čerstvě založený blog, převážně o anime (yaoi) a vlastní tvorbě (kresby, povídky, fotografie, grafika). Budeme moc rádi, pokud se nám upíšeš do affs, páč koukám že tématicky by se ti náš blog mohl zamlouvat, tak jako nám ten tvůj :).
Btw: Povídka je super :)... Třeba se ti zalíbí i ty naše :)

8 DorothyElive DorothyElive | E-mail | 18. července 2017 v 21:00 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170718

9 DorothyElive DorothyElive | E-mail | 19. července 2017 v 2:36 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170718

10 EssayForMe EssayForMe | E-mail | Web | 25. července 2017 v 17:33 | Reagovat

We Can Write Your Paper For You - EssayErudite.com

Can You <a href=https://essayerudite.com/write-essay-for-me/>Write My Essay for Me</a> ? How many times do students worldwide ask this question without finding an answer?
We'd rather not check the official statistics. At the same time, essays appear to be probably among the most popular academic assignments.
Students from various education establishments need to complete them constantly. If you are among those lucky ones, feel free to contact our customer service department and opt for an <a href="https://essayerudite.com" />essay writing help</a>

11 DavidRaity DavidRaity | E-mail | 29. července 2017 v 2:21 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудаление негативных отзывов Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

12 Soromq Soromq | E-mail | 22. srpna 2017 v 22:36 | Reagovat

Лучшие  БЕСПЛАТНЫЕ игры онлайн находятся для вас играйте онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

13 DorogiKRDpr DorogiKRDpr | E-mail | 24. srpna 2017 v 10:18 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Армавир. Решение любого вопроса по асфальтированию в Краснодарском крае. Оперативно

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 8 861 241 23 45
___________________________
квадрат благоустройство
благоустройство города зеленодольска
цены на асфальтирование за м2
ук благоустройство отзывы
саранск благоустройство города

14 Soroby Soroby | E-mail | 25. srpna 2017 v 5:23 | Reagovat

СМОТРИ ЛУЧШЕЕ ПОРНО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ СЕКС HD БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ЗАЦЕНИ МИНЕТ В ПЕРВЫЙ РАЗ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ВИДЕО БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

15 Sorons Sorons | E-mail | 25. srpna 2017 v 10:20 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ СОСЕДКА ДЕЛАЕТ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ СЕСТРЫ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

16 Soroid Soroid | E-mail | 25. srpna 2017 v 11:29 | Reagovat

СМОТРИ ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ СЕКС ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ЗАЦЕНИ МИНЕТ ВИДЕО ОНЛАЙН https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ВИДЕО БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

17 Soroaw Soroaw | E-mail | 25. srpna 2017 v 11:45 | Reagovat

СМОТРИ ГОРЯЧЕЕ ПОРНО http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ ЛУЧШИЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ В ПЕРВЫЙ РАЗ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

18 Soropa Soropa | E-mail | 25. srpna 2017 v 13:07 | Reagovat

СМОТРИ КАЧЕСТВЕННОЕ ПОРНО ВИДЕО http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СМОТРИ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ СОСЕДКА ДЕЛАЕТ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

19 SlavaHcn SlavaHcn | 5. října 2017 v 16:15 | Reagovat

Hey all! Lately I have been struggling with a lot of Problems. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=http://firmgains.com/drugs/buy-zolpidem-online-uk>source</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

20 BethanyAsa BethanyAsa | E-mail | Web | 8. října 2017 v 20:51 | Reagovat
21 Dol77larHory Dol77larHory | E-mail | 15. října 2017 v 20:38 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

22 AlysonObl AlysonObl | E-mail | Web | 25. října 2017 v 4:51 | Reagovat
23 BethanyMzg BethanyMzg | E-mail | Web | 25. října 2017 v 10:36 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama