Postavy

27. července 2009 v 12:35 | Mary - Alice |  Gossip Girl

Aaron Elihue RoseVegetarián, dredy a fakt hezkej ksicht. To je Aaron, shodou náhod Blaiřin nevlastní bratr. Kouří bylinné cigarety, nosí tričko s nápisem LEGALIZUJTE MARIHUANU a má psa Mookieho. Poslouchá rock. Líbí se mu jeho sestřička, ale stihl mezitím chodit se Serenou i Vanessou. Ale teď je spojován s břišní tanečnicí z Austinu. Abych nezapoměla, přijmou ho na Harvard. Mimochodem řídí červený Saab.

Vanessa Marigold AbramsRodina: rodiče Gabriela a Arlo - volnomyšlenkářští umělci, sestra Ruby (skupina SugarDaddy - Baskytara, zpěv)
Š
kola
: Constance Billard
B
ydliště
: Williamsburg, Brooklyn
Z
ajímavosti
: chce se stát režisírkou
K
de ji potkáš: Central Park, bar Five Ten
Vanessa nepatří mezi ty nafintěné holky. Ráda nosí černou a vlasy má opravdu krátké.Bydlí se svou sestrou Ruby, jejich rodiče umělci jsou na cestách po Evropě. Vanessa se věnuje tvorbě filmu. Často chodí natáčet cvrkot kolem Central Parku. Má slabost pro Dana.


Charles BassRodina: otec Bartholomeo, matka Misty, mladší bratr Donald
Š
kola
: St. Jude´s
B
ydliště
: Upper East Side, New York
Z
ajímavosti
: bisexuál, metrosexuál, dělal reklamu na British Dakar Noir
K
de ho potkáš: Sheep Meadow, Tribeca Star Hotel
Chuck je takové perverzní prase, ačkoli mu děvčata podléhají kvůli jeho vymydlené tvářičce. Téměř věškerou pozornost věnuje jen sobě. Každý ho nesnáší, ale je stejně jako my součástí našeho světa, takže s ním musíme vycházet. Časem se z něj stane bi a dostane malou opičku. Nakonec se dostane na vojenskou školu, protože ho nikam jinam nepřijali. Ha ha..


Daniel Jonah HumphreyRodina: otec Rufus (vydává básníky beat generace), sestra Jenny, matka žije v Praze, kocour Marx
Š
kola
: St. Jude
B
ydliště
: roh Devadesáté deváté ulice a West Side Avenue, Upper West Side, New York
Z
ajímavosti
: kouří camelky bez filtru, nevydrží bez kafe
K
de ho potkáš: Central Park
Dan je taková zvláštní osobnost. Libuje si v samotě. O svůj vzhled se přiliš nestará, jeho hlavní náplní dne je psaní a zase psaní. Poezie, víte ? Dokonce napsal báseň Kurvy, která ho díky Vanesse (jeho holka) proslavila, otiskli ji v The New Yorker. No, Dan není zrovna dokonalý princ. Podvedl Vanessu se Záhadou Posedlou, hubenou básniřkou a Bree, šílencem do jógy, zrovna když se s Vanessou přistěhovali. Taky nese zodpovědnost za svou sestru Jenny, díky které na čas chodil se Serenou, vy víte kým.


Jennifer Tallulah HumphreyRodina: otec Rufus, bratr Dan, matka žije v Praze, kocour Marx
Š
kola
: Constance Billard, později Waverly Academy
B
ydliště
: roh Devadesáté deváté ulice a West Side Avenue, Upper West Side, New York
Z
ajímavosti: má talent na kaligrafii a fotografii, velikost podprsenky E
Je mladší sestrou Dana. Snaží se zapadnout do kolektivu bohatých dívek z její školy, ačkoli žije v bytě s drolící se omýtkou a tátou hipíkem. Nějaký čas chodila s Natem. Nakonec odejde na internátní školu, aby se tam proměnila v hot dívku (série The It Girl).

Nathaniel Fitzwilliam ArchibaldRodina: otec - námořní kapitán, matka - francouzská prostitutka
Š
kola
: St. Jude
B
ydliště
: Upper East Side, New York
Z
ajímavosti
: dost hulí trávu, poslouchá Beatles
K
de ho potkáš: Sheep Meadow, při pobřeží státu Maine
Nate je nejžhavějším klukem ve městě, výborný lacrossový hráč a velmi silný kuřák trávy. Patří k Blair, se kterou se střídavě rozchází a obnovuje vztah. Jednou byl chycen při nákupu trávy, a tak byl nějakou dobu čistý, ale zase se k drogám vrací. Měl románky se Serenou, Jenny a Georginou Sparkovou. Jeho vášní jsou lodě.
Poté co ukradne svému trenérovi viagru, je na celé léto poslán na jeho sídlo, aby mu opravoval dům. V tu dobu tam potkává Tawny, poněkud sešlé ale žhavé pískle. Nicméně zjišťuje, že jakkoli je Blair složitá osobnost, život bez ní by byl mizerný.
Osobnost: Nechce dělat scény ani říct něco, čeho by později mohl litovat.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bee Bee | Web | 8. března 2010 v 19:24 | Reagovat

chuck je nejlepšíí!!! Jinak fajn blog akorát se mi trošku nelíbí ten tvůj desing... (na můj vkus příliš kýčovitý) ale to je tvoje vě... články se čtou dobře!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama