Červenec 2009

♥ Knihy ♥

27. července 2009 v 12:35 | Mary - Alice |  Gossip Girl

Gossip Girl: Líbej mě (1)


Podívejte se s námi do otřesného světa Super Drbny - do světa, v němž jsou doma ty nejpropranější tváře ve městě; do světa žárlivosti, zrádcovství a nemravných obrázků vylepených po stěnách autobusů.

S je zpátky z internátní školy. Má o něco delší a světlejší vlasy. A její jasně modré oči říkají, že nesmí prozradit mnohá tajemství… Pokud si nebudeme dávat pozor, vyzraje S nejen nad učitelkami, ale navleče se do šatiček, které jsou nám ostatním malé, slízne smetanu, pocintá nás svým Campari a

ukradne srdce našich bratříčků i lásek. Zkrátka, s neuvěřitelnou grácií nám totálně zkazí život.

Já budu u toho a budu dávat velký pozor na všechny a na všechno. Tohle bude zatraceně divoký a

hříšný rok. Cítím to v kostech.

S láskou, Super Drbna.
Gossip Girl - Ty víš, že mě miluješ (2)


Vítejte v New York City v Upper East Side. Já a moji kamarádi tady bydlíme. Máme ty nejluxusnější bytečky a chodíme do chlapeckých a dívčích soukromých škol. Možná nejsme úplní andílci, ale děláme všechno pro to, abychom tak vypadali. Svou černou duši úspěšně maskujeme za ty nejlepší šaty a něžná gesta.


Nadešel čas začít vyplňovat přihlášky na vysokou školu Nepřihlásit se na vysokou školu je varianta, která pro nás nepřipadá v úvahu ani v nouzi nejvyšší. Vždyť nechodit tam by byla ta nejhorší potupa, jakou kdy může někdo z nás zažít. Znám tady pár holek, které jsou ochotné jít přes mrtvoly. Žádný tlak a stres pro ně není nepřekonatelný. Koneckonců, kdo z nás by chtěl nastoupit na vysokou jako panna?


Gossip Girl - Nechci víc než všechno (3)


Vítejte v New York City ve čtvrti jménem Upper East Side Já a moji kamarádi tady bydlíme v nepopsatelně báječných bytech a městských vilách, chodíme do těch nejlepších z výběrových škol a pomalu dojídáme sladké ovoce, které nám ještě tohle vyhlášené město může nabídnout.


Podívejte se s námi do otřesného světa Gossip Girl - pojďte se na nás podívat, jak se učíme být žárliví a zrádní. Své podlé plány vymýšlíme a uvádíme v život jedině na nejdivočejších večírcích v nejlepších klubech.


…S a B se snad rozhodly zakopat válečnou sekeru. Ale bude to ještě chtít čas. Víte, myslím si, že se přece nemůžete dlouho zlobit na někoho, s kým jste si na základce napouštěli vanu. Nebo se pletu? Už se ale nemůžu dočkat, co spolu teď, když jsou zase spolu, budou provádět za podlosti. Ale věřte mi, že já to budu vědět jako první a vy budete hned druzí. Vždyť mě znáte, neumím držet žádné tajemství…


Gossip Girl - Protože znám svou cenu (4)


Vítejte v New York City v Upper East Side, kde já a mí kamarádi žijeme okázale, do školy chodíme občasně a bavíme se - neustále.
Podívejte se s námi do otřesného světa Super drbny - do světa žárlivosti a zrady, kde je všechno moderní, nádherné a mnohem lepší než všechno, co si dokážete představit.
Je tady únor. Doba, kdy je většina měst chladná, šedá a ničemná. Ale ne tak New York. Alespoň ne můj New York. Přihlášky na vysoké školy jsou dávno podány, a tak je ne čase trochu si oddechnout. Nejlepší bude Fasion Week, který začíná zanedlouho. Přinese určitě spoustu příležitostí, na které bude třeba se skvěle obléknout, a při kterých se dá skvěle zvlčit. Dobře si to rozmyslete: Čím déle budete otálet, tím méně toho stihnete. Uvidíme se uvnitř!


Gossip Girl - Tak se mi to líbí (5)


"Sex ve městě" pro teenegery. Pátý díl ze série GOSSIP GIRL.


Vítejte v New York City v Upper East Side, kde týdenní prázdniny znamenají jeden nekonečný bouřlivý večírek, nové přátele a spoustu opravdu pozoruhodných tajemství.


Podívejte se s námi do světa Super drbny - do našeho světa, kde se topíme v přepychu a věnujeme se našim nejmilejším koníčkům - závidění, zradám a vysedávání v barech. Vydržíme tam dlouho do noci.


Přicházejí jarní prázdniny a to je čas, kdy se B a S chystají do Sun Valley užívat si skvělé příležitosti pro lyžování a horké koupele. Předem lituji všechny nebožáky, kteří budou muset zůstat v New Yorku. Bavit se ve společnosti nejvybranější smetánky, to je přece otrava. Na svazích Sun Valley stojí ohromná horská chata, ve které se každý snadno ztratí. Kdo se tam ale vydá najít N? A kdo si kde ustele? Doporučuji vám vyzout sněhule a přisednout k hořícímu krbu.


Gossip Girl - Chci jedině tebe (6)


Vítejte v New Yorku v Upper East Side, kde já i moji kamarádi žijeme v okázalých domech, navštěvujeme exkluzivní školy a celý Manhattan považujeme za vlastní pískoviště. Může se vám zdát, že je život bohatých lidí náročný, ale nám to nepřipadá. Vždyť spát s přítelem nejlepší kamarádky je tak snadné.
Podívejte se s námi do světa Super drbny - do světa závisti, zrady a sandálků od Christiana Louboutina, které stojí 400 dolarů.
Dnes přijdou dopisy z vysokých škol. Ti, kteří se dostali, budou šokováni a přestanou se chovat decentně. Ti z nás, kteří tolik štěstí mít nebudou, začnou vysvětlovat, že je škola zbytečná. To je ale jenom zástěrka, za kterou se schovává strach z vlastní nedokonalosti. Pozor, počkej, podej pálku, ve vzduchu cítím dívčí válku!! Po dnešku totiž konečně přijdou na řadu ty skutečně důležité věci: naše milostné životy. Nemůžu se dočkat, až bude dnešek za námi a začne ta pravá zábava!! Držím vám všem palečky.


Gossip Girl - Nikdo není lepší (7)


Sex ve městě pro teenegery
Sedmý díl ze série Gossip Girl.


Já i moji kamarádi dostaneme co - a koho - si zamaneme. Ulovit nejnovější kabelku z dílny Marc Jacobs nebo přítele tvojí nejlepší kamarádky, je vždycky super, ale také je to risk.


Všichni jdou po prázdninách na vysokou, a tak je konečně čas pořádně slavit - jako bychom s tím nezačali už dávno! Když B s N konečně přišla o panenství, nemůže se dočkat, až to bude dělat znovu. Ale dokáže vztah mezi B a N přežít? To nám řekne jen čas, ale jedno vím jistě: ve vzduchu je cítit láska.


Gossip Girl: Nic nás spolu neudrží (8)


Sex ve městě pro teenagery. Podívejte se s námi do světa Super drbny - do světa, kde je zrada a závist vždycky v módě. Střední školu už máme skoro za sebou - konečně - než se ale rozutečeme na univerzity, které jsme si vybrali, musíme toho ještě hodně zvládnout: B totiž načapala S, jak se s N líbá ve sprše. To je horká novinka! B má navíc všech pět pohromadě, takže vidí, jaký by z S a N byl dokonalý pár, je to tak? Není. Naopak, B se rozhodla pro pomstu. Ale nebojte, mám lístek do první řady. Nechme se překvapit, jestli se strhne dívčí válka.


Gossip Girl - Jen ve tvých snech (9)


Sex ve městě pro teenagery. Podívejte se s námi do světa Super drbny - do světa vyvolených a červených koberců. Pojďte s námi do světa, kde vám žárlivost a zrada zajistí vždy ta nejlepší místa… pokud na nich ovšem již nesedíte.


Světla, kamera, skandál! Hollywood se přesunul do centra města a S se chystá zazářit ve svém prvním celovečerním filmu. My už sice víme, že si mimo záběr užívá románek s představitelem hlavním mužské role, milovníkem T. Jak se k jejímu životu postaví v Hamptons uvězněný N? Pohodlně se usaďte, uvolněte se, odpočívejte a užijte si to!


Gossip Girl - Lhala bych ti (10)


Podívejte se s námi do světa Super drbny - do světa, kam se ty nejlepší botičky dovážejí ze Španělska, kouzelné šatičky se z té nejlepší bavlny šijí na míru a bez zrady a žárlivosti v létě nemůžete vyjít na ulici. Ty nejhorší vlastnosti jsou těmi největšími skvosty.


Je čas svázat si vlasy do volného culíku - jede se totiž do Hamptons! Z S a B jsou teď múzy jednoho slavného návrháře. Shodou okolností jeho dům sousedí s N-ovým letním vězením Jsem zvědavá, jak dobré sousedské vztahy se mezi těmito sousedy rozvinou. A co je to za zprávy, které ke mne doléhají o V? Snad v sobě neodhalila novou tvář? Kdo bude další? D?! Nikdy neříkej nikdy Vaše Super drbna.
Gossip Girl: Nezapomeň na mne (11)


Jedenáctý díl Gossip Girl


Podívejte se s námi do světa Super drbny - do světa, kde jsou zrada a žárlivost těmi nejváženějšími hosty.


Zapomeňme na srdcervoucí loučení, přátelé - a pojďme se plně věnovat nekonečným večírkům! Jednou nohou jsme všichni na vysokoškolské koleji, a tak by byla škoda, neužít si poslední společné dny alespoň tak skvěle jako silvestrovský bál - a držme se hesla, že líbání je povoleno vždy a za každých okolností. Co myslíte, nechají se všichni strhnout pohnutou atmosférou loučení natolik, aby se ostatním svěřili se vším, co mělo zůstat utajeno?
Postavy

27. července 2009 v 12:35 | Mary - Alice |  Gossip Girl

Aaron Elihue RoseVegetarián, dredy a fakt hezkej ksicht. To je Aaron, shodou náhod Blaiřin nevlastní bratr. Kouří bylinné cigarety, nosí tričko s nápisem LEGALIZUJTE MARIHUANU a má psa Mookieho. Poslouchá rock. Líbí se mu jeho sestřička, ale stihl mezitím chodit se Serenou i Vanessou. Ale teď je spojován s břišní tanečnicí z Austinu. Abych nezapoměla, přijmou ho na Harvard. Mimochodem řídí červený Saab.

Vanessa Marigold AbramsRodina: rodiče Gabriela a Arlo - volnomyšlenkářští umělci, sestra Ruby (skupina SugarDaddy - Baskytara, zpěv)
Š
kola
: Constance Billard
B
ydliště
: Williamsburg, Brooklyn
Z
ajímavosti
: chce se stát režisírkou
K
de ji potkáš: Central Park, bar Five Ten
Vanessa nepatří mezi ty nafintěné holky. Ráda nosí černou a vlasy má opravdu krátké.Bydlí se svou sestrou Ruby, jejich rodiče umělci jsou na cestách po Evropě. Vanessa se věnuje tvorbě filmu. Často chodí natáčet cvrkot kolem Central Parku. Má slabost pro Dana.


Charles BassRodina: otec Bartholomeo, matka Misty, mladší bratr Donald
Š
kola
: St. Jude´s
B
ydliště
: Upper East Side, New York
Z
ajímavosti
: bisexuál, metrosexuál, dělal reklamu na British Dakar Noir
K
de ho potkáš: Sheep Meadow, Tribeca Star Hotel
Chuck je takové perverzní prase, ačkoli mu děvčata podléhají kvůli jeho vymydlené tvářičce. Téměř věškerou pozornost věnuje jen sobě. Každý ho nesnáší, ale je stejně jako my součástí našeho světa, takže s ním musíme vycházet. Časem se z něj stane bi a dostane malou opičku. Nakonec se dostane na vojenskou školu, protože ho nikam jinam nepřijali. Ha ha..


Daniel Jonah HumphreyRodina: otec Rufus (vydává básníky beat generace), sestra Jenny, matka žije v Praze, kocour Marx
Š
kola
: St. Jude
B
ydliště
: roh Devadesáté deváté ulice a West Side Avenue, Upper West Side, New York
Z
ajímavosti
: kouří camelky bez filtru, nevydrží bez kafe
K
de ho potkáš: Central Park
Dan je taková zvláštní osobnost. Libuje si v samotě. O svůj vzhled se přiliš nestará, jeho hlavní náplní dne je psaní a zase psaní. Poezie, víte ? Dokonce napsal báseň Kurvy, která ho díky Vanesse (jeho holka) proslavila, otiskli ji v The New Yorker. No, Dan není zrovna dokonalý princ. Podvedl Vanessu se Záhadou Posedlou, hubenou básniřkou a Bree, šílencem do jógy, zrovna když se s Vanessou přistěhovali. Taky nese zodpovědnost za svou sestru Jenny, díky které na čas chodil se Serenou, vy víte kým.


Jennifer Tallulah HumphreyRodina: otec Rufus, bratr Dan, matka žije v Praze, kocour Marx
Š
kola
: Constance Billard, později Waverly Academy
B
ydliště
: roh Devadesáté deváté ulice a West Side Avenue, Upper West Side, New York
Z
ajímavosti: má talent na kaligrafii a fotografii, velikost podprsenky E
Je mladší sestrou Dana. Snaží se zapadnout do kolektivu bohatých dívek z její školy, ačkoli žije v bytě s drolící se omýtkou a tátou hipíkem. Nějaký čas chodila s Natem. Nakonec odejde na internátní školu, aby se tam proměnila v hot dívku (série The It Girl).

Nathaniel Fitzwilliam ArchibaldRodina: otec - námořní kapitán, matka - francouzská prostitutka
Š
kola
: St. Jude
B
ydliště
: Upper East Side, New York
Z
ajímavosti
: dost hulí trávu, poslouchá Beatles
K
de ho potkáš: Sheep Meadow, při pobřeží státu Maine
Nate je nejžhavějším klukem ve městě, výborný lacrossový hráč a velmi silný kuřák trávy. Patří k Blair, se kterou se střídavě rozchází a obnovuje vztah. Jednou byl chycen při nákupu trávy, a tak byl nějakou dobu čistý, ale zase se k drogám vrací. Měl románky se Serenou, Jenny a Georginou Sparkovou. Jeho vášní jsou lodě.
Poté co ukradne svému trenérovi viagru, je na celé léto poslán na jeho sídlo, aby mu opravoval dům. V tu dobu tam potkává Tawny, poněkud sešlé ale žhavé pískle. Nicméně zjišťuje, že jakkoli je Blair složitá osobnost, život bez ní by byl mizerný.
Osobnost: Nechce dělat scény ani říct něco, čeho by později mohl litovat.♥♥♥ 2. SB ♥♥♥

18. července 2009 v 11:26 | Mary - Alice |  ♥♥♥ SB ♥♥♥

Mocinky pěkné povídky o Twilight, určitě se podívejte a něco přečtěte!!!


♥♥♥ 1. SB ♥♥♥

18. července 2009 v 8:17 | Mary - Alice |  ♥♥♥ SB ♥♥♥

Píše skvělé povídky z doby Pobertů, mě osobně se nejvíce líbí Falešná naděje.
Určitě se jukněte!!!

Obrázek k Spřátelení:


Sirius Black

17. července 2009 v 19:35 | Mary - Alice |  Básně
Čauky napsala jsem takovou blbůstku o Siriusovi, doufám že se bude líbit.

Krásný světa pán,
nikdy neusíná sám.
Každou noc jinou mívá,
všem blbě z toho bývá.

Sirius jeho jméno je,
taky rád tancuje.
Všechny dívky okouzlí,
když úsměv svůj vykouzlí.

Řekněte to ždyť to víme,
všechny o něm večer sníme.
Je to prostě ON,
našeho srdce šampión.